جزئیاتی از طرح تفحص از شهر فرودگاهی امام خمینی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از تصویب طرح تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت در تأمین قیر رایگان در سال ۹۷ خبر داد.

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: در نشست امروز موضوع عملکرد وزارت نفت درباره توزیع قیر رایگان از محل بودجه سال 97 مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مسئولان وزارتخانه گزارشی از میزان توزیع قیر در بخش های مختلف کشور ارائه کردند.

 تصویب طرح تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت در تأمین قیر رایگان در سال 97

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه وزارت نفت به تمام تعهدات خود در سال 97 برای توزیع قیر رایگان در کشور عمل نکرده، از این رو در گام نخست با درخواست تعدادی از نمایندگان، طرح تحقیق و تفحص از وزارت نفت درباره عملکرد این وزارتخانه برای توزیع قیر رایگان مطرح و در نهایت مورد تصویب اعضای کمیسیون عمران مجلس قرار گرفت.

ارسال گزارش مجلس درباره عملکرد وزارت نفت در تأمین قیر رایگان به قوه قضائیه

وی گفت: همچنین در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، پیشنهاد اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس برای گزارش نهایی کمیسیون درباره عملکرد وزارت نفت برای توزیع قیر رایگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت تصویب شد، از این رو گزارش کمیسیون، بعد از قرائت در صحن علنی مجلس برای رسیدگی به دستگاه قضا یا دیوان محاسبات ارسال می شود.

بدری ادامه داد: در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس همچنین طرح تحقیق و تفحص از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)با حضور مسئولان مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اجرای پروژه شهر فرودگاهی از سالیان گذشته آغاز شد اما متأسفانه تاکنون این طرح به اتمام نرسیده است.

وی گفت: نحوه مدیریت شهر فرودگاهی امام خمینی، واگذاری پارکینگ به بخش خصوصی، خدمات نظافتی و نحوه واگذاری تابلوهای تبلیغاتی بخشی از مسائلی است که در دلایل توجیهی طرح تحقیق و تفحص آمده است.

تصویب طرح تحقیق و تفحص از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس افزود: بعد از استماع اظهارات متقاضیان طرح تحقیق و تفحص از شهر فرودگاهی امام خمینی و مسئولان مربوطه، طرح تحقیق و تفحص مورد تصویب قرار گرفت و برای تصمیم گیری نهایی به صحن علنی مجلس ارجاع شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*