دیدار ذوالقدر با رئیس مجلس قانونگذاری ملی تایلند

رئیس APA مجلس شورای اسلامی با رئیس مجلس قانونگذاری ملی تایلند دیدار و گفت وگو کرد.سیده فاطمه ذوالقدر رئیس APA مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست کمیته دائمی امور فرهنگی و اجتماعی مجمع مجالس آسیایی با رئیس مجلس قانونگذاری ملی تایلند دیدار و گفت وگو کرد.

در ابتدای این دیدار، ذوالقدر رئیس گروه APA مجلس شورای اسلامی، ضمن ابلاغ سلام دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس مجلس قانونگذاری ملی تایلند، از مهمان نوازی و میزبانی خوب کشور تایلند برای برگزاری نشست کمیته فرهنگی اجتماعی APA تشکر و قدردانی نمود.

وی با اشاره به روابط تاریخی و دیرینه دو کشور در زمینه های مختلف، ابراز امیدواری نمود این روابط در سطوح اقتصادی- تجاری افزایش یابد.

ذوالقدر همچنین ضمن اشاره به تحریم های ظالمانه و یکجانبه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، ابراز امیدواری کرد که همکاریهای اقتصادی و بانکی میان دو کشور گسترش یابد.

در ادامه این دیدار، رئیس مجلس قانونگذاری ملی تایلند نیز ضمن قدردانی از حضور هیات ایرانی در نشست کمیته دائمی امور فرهنگی و اجتماعی مجمع مجالس آسیایی گفت: سطح روابط تجاری بین ایران و تایلند به یک میلیون دلار رسیده و ابراز امیدواری کرد که این رقم افزایش یابد.

رئیس مجلس قانونگذاری ملی تایلند نقش گروههای دوستی پارلمانی را  در گسترش ارتباطات و همکاری میان دو کشور حائز اهمیت خواند./

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*