لزوم واکاوی ریشه‌ها و علل نقصان و نارسایی‌ها در امور زنان

فراکسیون زنان مجلس در پیام تبریک خود به مناسبت روز میلاد فاطمه زهرا(س)، آن را فرصتی برای واکاوی ریشه‌ها و علل نقصان و نارسایی‌ها در امور زنان دانست.
فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پیامی ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز بزرگداشت مقام زن را تبریک گفت.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسمه الله الرحمن الرحیم

انا اعطیناک الکوثر فصل لربک وانحر ان شانئک هو الابتر»

فاطمه اطهر(س) کوثر قرآن است که خیر کثیری از او، فرزندان، ذریه پاک و پیروانش، اعم از زن و مرد در سراسر گیتی جاری می شود و از برکت ادبیات، فرهنگ و گفتمان فاطمی است که زنان مسلمان می توانند خود به الگوهایی درخشان برای زنان امروزی جهان تبدیل شوند.

میلاد راز جاودانه هستی و زهره درخشان عصمت، بزرگداشتی افتخار آمیز و فرصتی است که در آن بنگریم و “فاطمی شدن” را به مجاهدت طلب کنیم.

امید آن داریم با شناساندن درست و واقعی ابعاد وجودی و رفتاری این شخصیت بزرگوار در سلوک مومنانه و زیست انسانی نسل جوان گامهای بلندی برداشته شود.

همچنین امیدواریم که روز میلاد فاطمه زهرا(س) و آغاز هفته مقام زن و روز مادر فرصتی و مجالی گردد برای همه ما اعم از مسئولین در قوای سه گانه و هم نهادهای مردمی که به واکاوی ریشه ها و علل نقصان و نارسایی ها در امور زنان بپردازیم.

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سالروز ولادت زهرای اطهر(س) سرور بانوان جهان و سلاله پاکش حضرت امام خمینی (5) معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران به محضر امام عصر (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری و همه علاقمندان و رهروان ایشان در سراسر عالم، آمادگی خود را در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب و حقوق ملت بزرگ ایران وظیفه خود دانسته و از هیچ کوششی دریغ نورزیده و از فرامین عالم فرزانه و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری برای نیل به اهداف سال تلاش می نماید و به تأسی از بانوی بزرگ دو عالم دلاورانه دوشادوش حقیقت و حق طلبان خواهد ایستاد و از آن پاسداری خواهد نمود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*