نامه ۱۳۵ نماینده در مخالفت با استعفای ظریف

۱۳۵ نماینده مجلس در نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواهان مخالفت جدی با استعفای وزیر محترم امور خارجه شدند.

در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 7 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی نامه 135 نفر از نمایندگان خطاب به رئیس جمهور در خصوص استعفای وزیر امور خارجه را به شرح زیر قرائت کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت الاسلام والمسلمین دکترحسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران با سلام و تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت حضرت امام رضوان الله (ع) و روز زن و گرامیداشت مقام مادر

خبر بهت آور و شگفت انگیز کنارگیری دکتر محمدجواد ظریف به عنوان متعهدترین، محبوب ترین و کارآمدترین وزیر دولت های یازدهم و دوازدهم و شخصیتی که اعتبار دیپلماسی نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می گردد موجب تاسف و نگرانی گردید و زمینه خوشحالی و خرسندی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را فراهم کرد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از زحمات بی شائبه ظریف و تاکید بر ادامه خدمات ایشان در جایگاه ریاست دیپلماسی کشور و ضرورت انسجام هماهنگی های بیشتر در عرصه دیپلماسی و روابط بین الملل از جنابعالی می خواهیم با مخالفت جدی با استعفای وزیر محترم امور خارجه نگرانی نمایندگان خانه ملت از وضعیت پیش آمده را خاتمه بخشید.

با آرزوی سعادت و مهرورزی ملت رشید ایران و سلامتی رهبر معظم انقلاب اسلامی و خدمتگزاران دلسوز نظام جمهوری اسلامی ایران و تداوم خدمت دکترمحمد جواد ظریف در سنگر سکان داری دستگاه دیپلماسی و سیاست خارجی ایران.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*